Používaním stránky Little.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť vám lepšie služby. Schovať

Chlapček | Little Čiapka Levík Little 80

VEĽKOSŤ: 68 74 80 86 92
DOSTUPNOSŤ: Na sklade  (1 ks)
CENA:
2,99 €
4,99 €

Detailný popis

Starostlivosť

  • Pranie: max. 30° naruby
  • Žehlenie: max. 110° naruby
  • Sušenie: pri nižšej teplote
  • Bielenie: nebieliť
  • Čistenie: nečistiť chemicky

Informácie

Produkt vyrobený
z 95 % bavlny a 5 % elastanu.
Produkt vyrobený
na Slovensku.
Produkt ručne
ušitý krajčírkami.
Strih navrhnutý
slovenskou dizajnérkou.

Jedinečné ilustrácie aj strih

Moji rodičia si veľmi dávajú záležať ako chodím do spoločnosti, medzi iné bábätká. Však som už predsa manažérko. Pre kojenecké body navhnú originálny strih a ilustrátorka Zuzka nakreslí tie najkrajšie ilustrácie, ktoré presne pasujú na moju najbližšiu akciu. nenachal som si to len pre seba a túto úžasnú kolekciu si môžete objednať aj vy fešáčikovia.

Zuzana Hábeková

Čiapka Levík

Moderná šmolko čiapočka s ručne kreslenou ilustráciou levíka je proste neprehliadnuteľná. Vyniknú ti tvoje krásne očká. Hodí sa na každú malú hlavičku vďaka svojmu tvaru a strihu. Je tenučká a vhodná aj na letné chladnejšie dni, či večery. Hlavička sa nepotí a zároveň drobca chráni pred úpalom. Biela farba je ideálna, nepriťahuje tak lúče slniečka ako iné farby.

Ručne vyrobené na Slovensku

Oblečenie vyrábame v srdci Slovenska. Predsa všetko krásne vzniká pri srdiečku. My detičky sme boli pri srdiečku dlhých 9 mesiacov. Kojenecké oblečenie pre vás šijú šikovné ručičky krajčírok. Každý jeden little výrobok, ktorý ušijú je jedinečný, dokonalý a má svoj príbeh a svoje čaro. Tak ako aj vy ste jedineční a dokonalí. Teraz vzniká náš spoločný príbeh a veľmi sa naň teším kamaráti moji!

Little
Little

Každým zakúpeným kúskom oblečenia podporujete naše úžasné tety krajčírky a mňa, maminku a ocinka motivujete, aby sme stále prinášali kvalitnejšie a krajšie oblečenie pre nás drobčekov. Ďakujeme!