Používaním stránky Little.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť vám lepšie služby. Schovať

Dievčatko | Little Kojenecká sukňa Srnka Little 92

VEĽKOSŤ: 68 74 80 86 92
DOSTUPNOSŤ: Vypredaný
CENA:
11,99 €

Detailný popis

Starostlivosť

  • Pranie: max. 30° naruby
  • Žehlenie: max. 110° naruby
  • Sušenie: pri nižšej teplote
  • Bielenie: nebieliť
  • Čistenie: nečistiť chemicky

Informácie

Produkt vyrobený
z 95 % bavlny a 5 % elastanu.
Produkt vyrobený
na Slovensku.
Produkt ručne
ušitý krajčírkami.
Strih navrhnutý
slovenskou dizajnérkou.

Jedinečné ilustrácie aj strih

Moji rodičia si veľmi dávajú záležať ako chodím do spoločnosti, medzi iné bábätká. Však som už predsa manažérko. Pre kojenecké body navhnú originálny strih a ilustrátorka Zuzka nakreslí tie najkrajšie ilustrácie, ktoré presne pasujú na moju najbližšiu akciu. nenachal som si to len pre seba a túto úžasnú kolekciu si môžete objednať aj vy fešáčikovia.

Zuzana Hábeková

Kojenecká sukňa Srnka

Milá letná suknička so vzorom srnečky je stvorená pre všetky malé parádnice. Suknička vyniká svojou jemnosťou a je ideálna na letné dni. Materiál je tenký, elastický a vzdušný, takže bambuľka sa bude cítiť skvelo. Je jemne nariasená a v páse má mäkkú gumu, aby netlačila na bruško.

Ručne vyrobené na Slovensku

Oblečenie vyrábame v srdci Slovenska. Predsa všetko krásne vzniká pri srdiečku. My detičky sme boli pri srdiečku dlhých 9 mesiacov. Kojenecké oblečenie pre vás šijú šikovné ručičky krajčírok. Každý jeden little výrobok, ktorý ušijú je jedinečný, dokonalý a má svoj príbeh a svoje čaro. Tak ako aj vy ste jedineční a dokonalí. Teraz vzniká náš spoločný príbeh a veľmi sa naň teším kamaráti moji!

Little
Little

Každým zakúpeným kúskom oblečenia podporujete naše úžasné tety krajčírky a mňa, maminku a ocinka motivujete, aby sme stále prinášali kvalitnejšie a krajšie oblečenie pre nás drobčekov. Ďakujeme!