Používaním stránky Little.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť vám lepšie služby. Schovať

Chlapček | Little Kojenecké body Little 62

VEĽKOSŤ: 62 68 74 80 86
DOSTUPNOSŤ: Na sklade  (1 ks)
CENA:
5,99 €
11,99 €

Detailný popis

Starostlivosť

  • Pranie: max. 30° naruby
  • Žehlenie: max. 110° naruby
  • Sušenie: pri nižšej teplote
  • Bielenie: nebieliť
  • Čistenie: nečistiť chemicky

Informácie

Produkt vyrobený
zo 100 % bavlny.
Produkt vyrobený
na Slovensku.
Produkt ručne
ušitý krajčírkami.
Strih navrhnutý
slovenskou dizajnérkou.

Kojenecké body

Body ma prenasledujú hádam od narodenia. Vyskúšal som ich už desiatky a maminka ma do nich neustále oblieka. Verte mi, som v nich odborník. Svoje skúsenosti som zúžitkoval pri výrobe našich Little bodyniek. Sú vyrobené zo 100 % bavlny, aby svojou jemnosťou rozmaznávali káždé bábätko. Na krku majú mini roláčik, aby nás chránili pred prechladnutím počas studených dní. Dlhé rukávy sú zakončené tyrkysovým patentom, aby sa nám rukávy nevyhŕňali, keď nám maminka oblieka cardigan, alebo nejakú mikinku. Bodynka zdobí vysokokvalitná a bezpečná potlač s našim little logom - little sloníkmi.

Ručne vyrobené na Slovensku

Oblečenie vyrábame v srdci Slovenska. Predsa všetko krásne vzniká pri srdiečku. My detičky sme boli pri srdiečku dlhých 9 mesiacov. Kojenecké oblečenie pre vás šijú šikovné ručičky krajčírok. Každý jeden little výrobok, ktorý ušijú je jedinečný, dokonalý a má svoj príbeh a svoje čaro. Tak ako aj vy ste jedineční a dokonalí. Teraz vzniká náš spoločný príbeh a veľmi sa naň teším kamaráti moji!

Little
Little

Každým zakúpeným kúskom oblečenia podporujete naše úžasné tety krajčírky a mňa, maminku a ocinka motivujete, aby sme stále prinášali kvalitnejšie a krajšie oblečenie pre nás drobčekov. Ďakujeme!