Používaním stránky Little.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť vám lepšie služby. Schovať
Ako vznikla kolekcia mojkáčik?

Little Ako vznikla kolekcia mojkáčik?

Hurááá !! Je tu moja prvá little kolekcia pre dievčatká a chlapčekov. Už som sa nevedel dočkať, kedy ju dorobíme a ja vám ju budem môcť ukázať kamaráti moji. Poviem vám, bola to makačka a trvalo nám to veľmi dlho ju pripraviť. 

Aký príbeh sa skrýva za celou kolekciou?

Maminka s ocinkom na začiatku dlho rozmýšľali, ako bude kolekcia vyzerať. Pozerali každé oblečenie, ktoré mi kúpili a veeeeľmi dlho kukali do počítača, a pracovali s tou vecičkou čo sa vraj volá internet. Hľadali tam rôzne inšpirácie, aby navrhli krásne oblečenie, ktoré by zvýraznilo jedinečnosť každého bábätka. Viete ako sa hovorí, oblečenie robí človeka. A my bábätká, nie sme žiadna výnimka! Bola výzva niečo nové vymyslieť. 

Kým sme vytvorili prvý prototyp oblečenia, vyskúšali sme desiatky certifikovaných látok, aby sme našli také, ktoré budú kvalitné a príjemné pre každé bábätko. Ani si neviete predstaviť, aký neporiadok sme doma mali. Juuuj to bolo. V každej izbe bola nejaká látka, obal alebo nitky. Keď už sa pomaly nebolo kde hýbať, maminka behala hoore doole, aby to upratala. A ocko? Hahaaa tomu to bolo jedno. A ja ako manažérko predsa upratovať nebudem. 

Ďalšou dôležitou úlohou bolo nájsť správnu kombináciu farieb. Maminka s ocinkom vyberali zo vzorkovníka farby, ktoré by sa hodili pre chlapčeka aj dievčatko. Objednali pastelové farby ako modrú, ružovú, fialovú, zelenú, žltú ale žiadna nebola tá pravá. Maminka s ockom boli zúfalí. Keďže si nevedeli vybrať, musel som sa zapojiť do kreatívneho procesu aj ja. A tak som im nenápadne pomohol.

Všetko to začalo, keď som mal 3 mesiace. Maminka s ocinkom mi kúpili hračku, aby ma potešili. Čo je celkom výzva, lebo odmalička ma hračky moc nezaujímali. Nakoniec to nebola len taká obyčajná hračka. Zoznámte sa !!! Toto je môj ručne uhačkovaný mojkáčik. Veľmi som si ho obľúbil a aj jeho kombináciu farieb. Stal sa mojim parťákom, ktorý je pri mne keď zaspávam, keď som smutný, keď sa teším alebo keď cestujem.  Vždy mi vyčarí úsmev na tvári a nechá ma okusávať jeho ušká, keď ma svrbia ďasienka. Je to ozajstný priateľ. Keď neviem kde je, tak kričím, aby som ho našiel. Našťastie ho vždy nájde maminka alebo ocinko a donesú mi ho. 

Deň čo deň maminka s ocinkom mali mojkáčika na očiach, videli ako ma teší a aký je pre mňa dôležitý. Rozhodli sa, že vyskúšajú urobiť jeden prototyp oblečenia z tyrkysových a sivých farieb. Tety krajčírky prototyp ušili a poslali, aby sme si ho mohli pozrieť. Keď balíček dorazil, maminka s ocinkom ho rozbaľovali vo veľkom očakávaní, či konečne nájdu farebnú kombináciu, ktorá ich očarí. Maminka ako prvé vytiahla tyrkysové sačko. Keď som ho uvidel, začal som sa neskutočne tešiť, vískať a vrtieť sa od radosti. Konečneeeee! Toto sú tie správne farby a ešte k tomu budem vyzerať ako môj mojkáčik! Veeľmi som sa tešil, že sme našli, čo sme hľadali.  

Ako to celé dopadlo si môžete pozrieť priamo na e-shope. Kuknite si našu kolekciu mojkáčik: https://www.little.sk/kolekcia-mojkacik

Dátum:

Little magazín SÚVISIACE ČLÁNKY